Titulli Ylber Osmani - Ke mujt mem thirr
Ndëgjuar 126
Shkarkuar 3
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylber Osmani - Ke mujt mem thirr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store