Titulli Labinot Rexha - Tuj shetit ke tulla e pusit
Ndëgjuar 397
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Labinot Rexha - Tuj shetit ke tulla e pusit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store