Titulli Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Duje nusen djali mir
Ndëgjuar 841
Shkarkuar 27
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Duje nusen djali mir - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store