Titulli Nexhat Osmani - Lulja Drandofile
Ndëgjuar 1,235
Shkarkuar 114
Pëlqyer 8
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës
Ka Po Shkon Lulja
Drandafile A Do Me
Fali Dashuri Pa Hile.
Ka Po Shkon Lulja
Drendafile A Do Me
Fali Dashuri Pa Hile

REFRENI

Hajde Hajde Kenaqe
Jeten Tone Dashni
Lype Dashni Kam Met
Dhone. Dot Lakmojn
S'Kan Me Pas Si Na
C'Ka Don Zemra Per
Ty Kam Me Ba

TEKSTI DY

Ka Po Shkon Lulja
Drandafile A Do Me
Fali Dashuri Pa Hile.
Ka Po Shkon Lulja
Drendafile A Do Me
Fali Dashuri Pa Hile

REFRENI DY

Hajde Hajde Kenaqe
Jeten Tone Dashni
Lype Dashni Kam Met
Dhone. Dot Lakmojn
S'Kan Me Pas Si Na
C'Ka Don Zemra Per
Ty Kam Me Ba

Hajde Hajde Kenaqe
Jeten Tone Dashni
Lype Dashni Kam Met
Dhone. Dot Lakmojn
S'Kan Me Pas Si Na
C'Ka Don Zemra Per
Ty Kam Me Ba

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store