Titulli Hajzer Gjoshi dhe Melisa Maloku - Kenge dasmash
Ndëgjuar 896
Shkarkuar 26
Pëlqyer 2
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Hajzer Gjoshi dhe Melisa Maloku - Kenge dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store