Titulli Kenge Folklorike Parodi - Polifonia
Ndëgjuar 381
Shkarkuar 73
Pëlqyer 1
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Kenge Folklorike Parodi - Polifonia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store