Titulli Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Nuset dojn me I livdu
Ndëgjuar 802
Shkarkuar 39
Pëlqyer 1
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Nazim Beqiri x Motrat Beqiri - Nuset dojn me I livdu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store