Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Ani more nuse
Ndëgjuar 6,731,902
Shkarkuar 110
Pëlqyer 14,359
Publikuar 10/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH
Lyrics: Ilir Berani
Composer & Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus
Recording: Prosound Recording Studio
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store