Titulli Kenge Qytetare - Polifonia
Ndëgjuar 236
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 26/12/2022

Texti i këngës

Kenge Qytetare - Polifonia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store