Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Fat ne fatkeqesi
Ndëgjuar 127,191
Shkarkuar 571
Pëlqyer 183
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Fat në fatkeqësi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store