Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Fat ne fatkeqesi
Ndëgjuar 142,850
Shkarkuar 64
Pëlqyer 207
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Fat në fatkeqësi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Ergon Berisha
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store