Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Nora
Ndëgjuar 269,661
Shkarkuar 600
Pëlqyer 245
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Nora
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Z.Morova & N.Kasapi
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store