Titulli Fatjon Dalipi - Binte shiu
Ndëgjuar 526
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 19/01/2023

Texti i këngës

Fatjon Dalipi - Binte shiu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store