Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Simfonia e detit
Ndëgjuar 428,389
Shkarkuar 834
Pëlqyer 860
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Simfonia e Detit
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Shpend Pustina
Albumi - Nuk jam Alkapone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store