Titulli Ylli Demaj x Duli x Fatlumja - Jalla moj Mihane Sheqeri Jem
Ndëgjuar 902
Shkarkuar 74
Pëlqyer 1
Publikuar 31/01/2023

Texti i këngës

Ylli Demaj x Duli x Fatlumja - Jalla moj Mihane Sheqeri Jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store