Titulli Loreta Musliu x Valon Miftari - Gruja bon burri qka flet
Ndëgjuar 326
Shkarkuar 36
Pëlqyer 6
Publikuar 31/01/2023

Texti i këngës

Loreta Musliu x Valon Miftari - Gruja bon burri qka flet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store