Titulli Halili Seferve x Afrim Aliu - I vujtum jam
Ndëgjuar 162
Shkarkuar 10
Pëlqyer 4
Publikuar 13/03/2023

Texti i këngës

Halili Seferve x Afrim Aliu - I vujtum jam - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store