Titulli Luiza Shkembi - Mu befsh reja ma e zonja vera
Ndëgjuar 420
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Luiza Shkembi - Mu befsh reja ma e zonja vera - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store