Titulli Xheza - Ne kete nate me shi
Ndëgjuar 1,216
Shkarkuar 114
Pëlqyer 9
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Xheza - Ne kete nate me shi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store