Banner

Banner

Titulli Anjeza ft Niku - Ti sdite
Ndëgjuar 467,885
Shkarkuar 725
Pëlqyer 1,348
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store