Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Mos qaj per mua
Ndëgjuar 1,842
Shkarkuar 94
Pëlqyer 13
Publikuar 02/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Produced by Fatmir Muja
ONIMA: http://onima.co
https://fb.com/OnimaNetwork
www.PIKA.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store