Banner

Banner

Titulli Luar - Vetem
Ndëgjuar 93,831
Shkarkuar 588
Pëlqyer 224
Publikuar 12/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
FOLLOW LUAR:
https://web.facebook.com/AraniLuar/?ref=bookmarks&__mref=message_bubble&_rdr
https://www.instagram.com/luararani/

FOLLOW FLORI MUMAJESI:
https://web.facebook.com/florimumajesi/?fref=ts&_rdr

Music & Lyrics : Flori mumajesi
Video :Alexander
Singer :Luar Arani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store