Banner

Banner

Titulli Bekimi dhe Bardha - Kur do bohesh nuse coco
Ndëgjuar 408,737
Shkarkuar 72
Pëlqyer 217
Publikuar 22/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
http://www.youtube.com/my_videos_edit?video_id=U947Zdi33lE
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store