Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Po me prite
Ndëgjuar 1,636
Shkarkuar 457
Pëlqyer 13
Publikuar 14/12/2016

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store