Banner

Banner

Titulli Dani dhe Sofra Pejane - Kenge kushtuar Ekrem Turj
Ndëgjuar 7,026
Shkarkuar 63
Pëlqyer 6
Publikuar 10/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
Bombardime ne palestren 1 Tetori RTV 21 - Peja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store