Banner

Banner

Titulli Kastriot Tusha - Moj sorkadhe
Ndëgjuar 9,221
Shkarkuar 84
Pëlqyer 45
Publikuar 07/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Video by - Vasil Tereziu greece

Kontakt : +306978510972 AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - [email protected]
https://www.facebook.com/angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në Youtube !

Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972 https://www.youtube.com/channel/UCOstjj1SJlVpfB3c7eYwySg?annotation_id=annotation_3978157741&feature=iv&src_vid=KG6DVA4jpow&sub_confirmation=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store