Banner

Banner

Titulli Maki - Mora rrugen per Shijak
Ndëgjuar 4,886
Shkarkuar 85
Pëlqyer 43
Publikuar 02/11/2011

Loading...
Informatat e këngës
2 kenge dhe 2 videoklipe kur mbaron i pari rri pak figur e zez pastaj fillon tjetri
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store