Banner

Banner

Titulli Besa Kokedhima Dhe Jehona Sopi - Nuk jam Ajo
Ndëgjuar 34,814
Shkarkuar 886
Pëlqyer 141
Publikuar 20/10/2010

Loading...
Informatat e këngës
Behuni Fansa Ne Faqen Tone Ne FB !! http://www.facebook.com/Nuk.Jemi.Per.Shkolle
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store