Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - E Brenduar
Ndëgjuar 825,667
Shkarkuar 52
Pëlqyer 1,638
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Buy E Brenduar on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy E Brenduar on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy E Brenduar on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen E Brenduar on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen E Brenduar on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen E Brenduar on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store