Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Ti nuk je Ajo
Ndëgjuar 655,672
Shkarkuar 67
Pëlqyer 170
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo
Buy Ti Nuk Je Ajo on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Ti Nuk Je Ajo on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Ti Nuk Je Ajo on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Ti Nuk Je Ajo on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG


Official Adrian FB: https://www.facebook.com/AdrianGaxha
Official Florian FB: https://www.facebook.com/FlorianBeqiriMusic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store