Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Hape zemren
Ndëgjuar 1,116,895
Shkarkuar 310
Pëlqyer 1,540
Publikuar 05/08/2012

Informatat e këngës
▶ Edona - Hape Zemren -

Muz & Ork: Nexhat Macula & Bahri Zariqi
Teksti: Arsim Bunjaku
Grimi & Frizura: Fjolla & Sebi
Garderoba: Llalloshi Couture

EMF 2012

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store