Banner

Banner

Titulli Yllka - E Jotja Sjam
Ndëgjuar 65,149
Shkarkuar 516
Pëlqyer 192
Publikuar 09/04/2014

Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store