Titulli Durim Malaj x Yllka Kuqi - NONA
Ndëgjuar 296
Shkarkuar 67
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Durim Malaj x Yllka Kuqi - NONA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store