Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Koha skthehet
Ndëgjuar 1,224,599
Shkarkuar 65
Pëlqyer 3,382
Publikuar 08/11/2013

Loading...
Informatat e këngës
Vedat Ademi - Koha skthehet (HD)
Muzika/Music: Kledi Bahiti
Teksti/Lyrics: Florian Zyka - Roni

Video: Max Production

Did you like the video & subscribed to VEDAT ADEMI's Official channel? 👇🏼
► https://bit.ly/2Vvqkrw

Listen on Spotify / Download on iTunes :👇🏼
https://fanlink.to/KohaSKthehetOnline

Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store