Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Ndëgjuar 5,705
Shkarkuar 447
Pëlqyer 5
Publikuar 18/08/2009

Informatat e këngës
Valton Krasniqi ne Ktv ,,Vera Kah Dera,,
www.valton.ch

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store