Banner

Banner

Titulli Aferdita Bajrami - Rri me mua
Ndëgjuar 3,100,965
Shkarkuar 692
Pëlqyer 6,965
Publikuar 21/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Produced : Don Arbas
Lyrics by : Avni Qahili
Video : Imagine Films

Rec,Mix&Mastering : Arbasound Studios

Arbasound
https://smarturl.it/ArbasoundFacebook
https://smarturl.it/ArbaSoundInstagram
https://smarturl.it/ArbasoundTwitter

Arta Bajrami
https://smarturl.it/ArtaBajramiFacebook
http://smarturl.it/ArtaBajramiInstagram
https://smarturl.it/ArtaBajramiTwitter

Don Arbas
https://smarturl.it/DonArbasFacebook
http://smarturl.it/DonArbasInstagram
https://smarturl.it/DonArbasTwitter

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

All Rights Reserved (P) & (C) Arbasound

Arta is a well known Albanian singer, popular in Albania, Kosovo, Montenegro, Macedonia and among Albanian diaspora. She is known as The Albanian Queen of R&B because she was the first to introduce R&B style to the Albanian public and one of the first R&B artists in the whole Balkan region. Last years she is exploring different styles and is experimenting with Albanian Ethnic Sounds in particular and Oriental in general scoring hit after hit.

ARTA K'NO ME MU FT DULI


HAJDE ARTA KNO ME MU
BESO SE JAM DISPONU
NISJA KANGES PER DASHNI
MOS MA PRISH SE JAM I RI


TI PO DO, TI PO DO ME DAL ME MU
TI PO DO, TI PO DO ME U ARGETU
TI PO DO, TI PO DO MEM PA CDO NAT
TI PO DO, TI PO DO ME ME PAS NGAT


MOS U NGUT, SE - NUK BON KREJT PUNT
ME I BA - SE MUNET KEQ MET RA
MOS U NGUT -- PREJ FILLIMIT ME JA NIS
EE JA BOJM DYQYSH


HAJDE ARTA KNO ME MU
BESO SE JAM DISPONU
NISJA KANGES PER DASHNI
MOS MA PRISH SE JAM I RI


TI PO DO, TI PO DO MET KNU NAJ SEN
TI PO DO, PO TI MU HALA SEM NJEH
TI PO DO, TI PO DO PO UNE NUK DU
ME VJEN KEQ QE AQ SHUME JE DISPONU
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store