Banner

Banner

Titulli Aferdita Bajrami - Mu afro
Ndëgjuar 367,038
Shkarkuar 645
Pëlqyer 1,178
Publikuar 26/12/2013

Loading...
Informatat e këngës
URBANGraphics pres. Bitonia ft. Afrimi & Armendi - Jasha Bitoni
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store