Titulli Bim BimmA Ft Mc Kresha - Per dollar nuk e bojm
Ndëgjuar 103
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bim BimmA Ft Mc Kresha - Per dollar nuk e bojm - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store