Banner

Banner

Titulli Kelly & Iris Hoxha - E Vetmja Marrezi
Ndëgjuar 734,301,200
Shkarkuar 70
Pëlqyer 3,490,356
Publikuar 05/10/2009

Loading...
Informatat e këngës
Music video by Nelly performing Dilemma. (C) 2002 Universal Motown Records, a division of UMG Recordings, Inc.

#Nelly #Dilemma #Vevo #RandB #KellyRowland
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store