Banner

Banner

Titulli Dj Sina Vs Sinan Vllasaliu - Qka ka te re Remix 2o
Ndëgjuar 25,573,151
Shkarkuar 93
Pëlqyer 57,991
Publikuar 04/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/


Produced by Sinan Hoxha.
Music & Arrangement: Alfred Sula
Production: AS recording studio
Lyrics: Rozana Radi & MUMA
Image director: Joni Peci
Hairstyle: Style select 2
Choreography: Andi Murra

Lyrics:

E ja e ja po dalim
e ja e ja se nalim
a jena a po sjena
po po jena jena

e ja e ja po pina
me ty shum mir po nina
po rrim e sun po ngina
po po pina pina,
pina pina, pina pina,
po po pina pina

Refreni

hajde bojna nomin sonte ooo
hajde bojna nomin sonte
do ta djegim venin sonte ooo
cuna goca nomi sonte.


e ja e ja u knaqem
na bojna qef krejt naten
a jena a po sjena
popo jena jena

e ja e ja po pina
me ty shum mir po nina
po rrim e sun po ngina
po po pina pina,
pina pina, pina pina,
po po pina pina


Refreni

hajde bojna nomin sonte ooo
hajde bojna nomin sonte
do ta djegim venin sonte ooo
cuna goca nomi sonte.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store