Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Zemer Guri
Ndëgjuar 287,396
Shkarkuar 61
Pëlqyer 222
Publikuar 22/08/2007

Loading...
Informatat e këngës
zemer guri
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store