Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Gjaku im
Ndëgjuar 699,232
Shkarkuar 437
Pëlqyer 4,251
Publikuar 20/11/2014

Informatat e këngës
Composer :Flori Mumajesi
Lyrics :Dalina Buzi
Video by :Pro Video

Music video for Gjaku im performed by Elvana Gjata.

Site: http://www.thredots.al
Facebook: https://www.facebook.com/elvanagjatazyrtare/timeline
Instagram: http://instagram.com/elvanagjataaaa

Copyright (C) 2014 Threedots Productions.

#ElvanaGjata #GjakuIm #Vevo #Pop #OfficialMusicVideo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store