Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Gjaku im
Ndëgjuar 760,963
Shkarkuar 547
Pëlqyer 4,417
Publikuar 20/11/2014

Loading...
Informatat e këngës
Composer :Flori Mumajesi
Lyrics :Dalina Buzi
Video by :Pro Video

Music video for Gjaku im performed by Elvana Gjata.

Site: http://www.thredots.al
Facebook: https://www.facebook.com/elvanagjatazyrtare/timeline
Instagram: http://instagram.com/elvanagjataaaa

Copyright (C) 2014 Threedots Productions.

#ElvanaGjata #GjakuIm #Vevo #Pop #OfficialMusicVideo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store