Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Iluzion
Ndëgjuar 276,025
Shkarkuar 326
Pëlqyer 992
Publikuar 08/10/2012

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store