Banner

Banner

Titulli Shpejtim Guri e Kastriot Seferi - Ti ne zemren tim
Ndëgjuar 2,828
Shkarkuar 42
Pëlqyer 17
Publikuar 01/10/2011

Loading...
Informatat e këngës
Shpejtim Guri & Kastriot Seferi - Ti n'zemrën time
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store