Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Nane mori nan
Ndëgjuar 8,860
Shkarkuar 20
Pëlqyer 28
Publikuar 28/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Nan mori nan 2011
Tex. & Muz. Popullore Ork. Xheni
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store