Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Kenge per Nenat Shqiptare (Live)
Ndëgjuar 12,769
Shkarkuar 118
Pëlqyer 16
Publikuar 11/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store