Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka - Je in
Ndëgjuar 3,220,695
Shkarkuar 406
Pëlqyer 10,652
Publikuar 15/11/2014

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Video by MAX Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store