Banner

Banner

Titulli Aragona Band ft Rozana Radi - Teper jemi dashte
Ndëgjuar 660,283
Shkarkuar 756
Pëlqyer 2,051
Publikuar 23/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
Aragona Band ft Rozana Radi - Tepër jemi dashtë
Music: Kico n Torch Music
Video: ThinkCreative
Text: Rozana Radi
Publishing: ConquerorRecordsLLC
All rights reserved (c) Aragona Band & Rozana Radi
Linku për download: http://www.sendspace.com/file/9ilhue
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store