Banner

Banner

Titulli Barooti ft Presioni, Gold AG Explode - E bojm llug
Ndëgjuar 525,378
Shkarkuar 438
Pëlqyer 3,383
Publikuar 10/07/2012

Informatat e këngës
Barooti - http://www.facebook.com/barootiofficial
Explode - https://www.facebook.com/OfficialExplode
Presioni - https://www.facebook.com/PresioniOfficial
Gold AG - https://www.facebook.com/GoldAG.Legend

ARTIST / Barooti , Presioni , Gold AG , Explode

BEATS ► ENES QOSA
Back Vocal ► NORA MUQAJ

Rec/Mix ► SOPI RECORDS

te drejtat e autorit mbrohen nga ► ONAir Music

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store