Banner

Banner

Titulli Besa Krasniqi - My Hero
Ndëgjuar 12,124
Shkarkuar 440
Pëlqyer 69
Publikuar 29/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Video: ENTERMEDIA
Music : Valdrin Krasniqi
Lyrics: Besa Krasniqi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store