Banner

Banner

Titulli Edona Llaloshi - Djali i Kosoves 2o
Ndëgjuar 9,888
Shkarkuar 79
Pëlqyer 57
Publikuar 23/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
Vitet 90 ta
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store